1-2 lata,  RÓŻNOŚCI,  SPIS ZABAW

Idealny prezent na roczek (i nie tylko!)

Ciekawy i oryginalny pomysł prezentu na roczek podrzuciła mi moja koleżanka Małgosia, który zrobiła takie prezenty swoim dwóm synkom.  Dzieci były zachwycone! W skrócie: Idealny prezent na roczek, czyli książka dla malucha o nim samym.

Kiedyś wspominałam o tej książce na FB Ozabawie. Post cieszył sie duża poczytnością, co jakiś czas ktoś mnie o niego pytał, dlatego postanowiłam go tutaj uwiecznić.

Dla dzieci taka książka to istna kopalnia wiedzy o otaczającym  go świecie, ćwiczenie pamięci i budowanie tożsamości. Są w niej zdjęcia z każdego miesiąca dziecka, znajdują się też zdjęcia osób z najbliższego otoczenia, uwiecznione ulubione zabawy malucha, zabawki i zwierzątka. Cały świat dziecka w jednej książce! Z tego powodu jest też ona po prostu świetną pamiątką. Powinna się spodobać tym dzieciom, które na co dzień niekoniecznie są z książką za pan brat. A dla tych szkrabów, które książki uwielbiają to ta pozycja ma wielką szansę stać się tą najulubieńszą.

Tutaj też nachodzi mnie myśl: Czy sami nie chcielibyście dostać takiego albumu? Kto nie chciałby poczytać o sobie? 🙂

Na koniec podstawowe pytanie:

W jaki sposób zrobić taką książkę? Jest to zwykła fotoksiążka, fotoalbum, tylko zamówione w grubej, kartonowej wersji. Oczywiście, jak ktoś ma siły, talenty i czas to może zrobić taką książkę własnoręcznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *