RÓŻNOŚCI

inspirujące miejsca w internecie

Kilka miesięcy temu zamieściłam wpis o inspirujących blogach. Jak go przegapiliście, to możecie nadrobić zaległości i znaleźć go tutaj. Minęło kilka miesięcy, więc czas na kolejne. Oto kilka moich aktualnych ulubieńców:)

ladnebebe.pl- Ładna strona i ładne zdjęcia. Portal o rodzicielstwie w bardzo okazałej oprawie, dużo pięknych zdjęć, ale też ciekawych informacji. Czasem nieco razi, że tak dużo wśród gości warszawiaków ( tym samym pokazany jest zazwyczaj styl dużego miasta; a jak wiadomo nie wszyscy żyją w dużym mieście ;). Dla mnie bardzo wartościowe jest to, że pokazują dużo ciekawych osób, stron internetowych i przedmiotów. No i powtórzę jeszcze raz: dużo pięknych zdjęć!

agnieszkamaciag.pl– Blog Agnieszki Maciąg (tak jak zresztą jej książki) to kopalnia wiedzy o zdrowym odżywianiu, naturalnych metodach leczenia, niekiedy też o byciu panią domu (czyli o tworzeniu atmosfery domu, porządkowania rzeczy). Napisane bardzo ciekawie, wnikliwie i przystępnie. Posty na blogu najczęściej są bardzo długie i bardzo rzetelne, przez co ma się wrażenie, że czyta się książkę, a nie po prostu post na blogu. Polecam też zerknąć na komentarze pod wpisami, tam także znajdziecie wiele cennych informacji w danym temacie. Atmosfera panująca wpisach i komentarzach jest naprawdę bardzo sympatyczna i kojąca!

elementzenski.pl– Strona dla tych, którzy lubią kosmetyki, ale niekoniecznie lubią formę vlogów, wpisów sponsorowanych, testowania kosmetyków… i tak dalej, czego jest przecież pełno w internecie. Także dla tych, które chciałyby poczytać o kosmetykach nie tylko dla 20 latek, ale też dla np. 40-60 latek. Na stronie znajdują się wywiady z kobietami o kosmetykach. Rozmówczyniami są osoby, które najczęściej nie są zawodowo związane z tą branżą. Są to dziennikarki, blogerki, aktorki, pisarki i tak dalej. Dowiadujemy się jak pielęgnują swoją urodę, czym sie malują, jak dbają o włosy. Faceci tego nie zrozumieją, ale dla kobiet to może być naprawdę wciągająca i inspirująca lektura ;).  Tym bardziej, że wśród rozmówczyń są te, które używają naprawdę dużo kosmetyków, a także te, które prawie w ogóle się nie malują i ograniczają pielęgnację do minimum.

A jakie strony was ostatnio inspirują?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *