Zabawa na świeżym powietrzu – na przykład w piaskownicy z wiaderkiem i łopatą lub w parku toczenie i kopanie piłki – również będzie świetną zabawą dla Twojego malucha. Uczenie dziecka na rowerze,, to także możliwość inspiracji w rozwoju dziecka. Zabawy dla dzieci to także integracja z rodzicami.

Coś dla noworodka i nie tylko

Aby uczyć się i rozwijać, Twój noworodek potrzebuje ciepłych interakcji z Tobą, bardziej niż zabawek. Na przykład noworodki uwielbiają patrzeć na Twoją twarz, słuchać Twojego głosu i po prostu być z Tobą. Noworodki będą z przyjemnością patrzeć na jaskrawo zabarwioną komórkę, oglądać swoje dłonie lub uczyć się sięgać po grzechotkę, lubią a kuku. Twojemu dziecku spodobają się również zabawki z buziami lub wzorami, takimi jak krzywe lub kratki. Na https://malyindywidualista.com.pl/możesz sprawdzić, jak powinien wyglądać pokój dla niemowlaka.

Spokojnie zabawy dla dzieci

Ciche zabawy są dobre, gdy Twoje dziecko potrzebuje trochę przestoju. Używaj farb, kredek i ołówków do rysowania i bazgrania, lub papieru i kleju do kolażu. Książki i opowiadania, proste gry planszowe i łamigłówki lub zabawki konstrukcyjne są również dobre na te czasy. https://malyindywidualista.com.pl/ to idealny sposób na znalezienie własnych inspiracji do zabaw dla dzieci. To może być popularne a kuku lub popularne zabawki dla dzieci.